Clip in vlasy 60 cm dlouhý pás vlasů odstín 4 tmavě hnědá

60 cm

• , zakoupeno v SVĚTOVÉ ZBOŽÍ

• odstín sedí podle popisu a fotek u zboží
    • kvalita
    • jedny clip in vlasy jsem zde zakoupila před rokem, využívala jsem je především na plesy, vlasy vypadaly mohutněji, to že jsou umělé nikdo nepoznal, což mne přesvědčilo k nákupu tentokrát jiného střihu a jsem opět velmi spokojena :)
    • nic :)

Doporučuji :)

Odstín barvy
4 (čokoládově hnědá)
Délka
60 cm

Clip in pás k prodloužení vlasů v odstínu 4 - tmavě hnědá. Velmi jednoduchá a rychlá aplikace příčesku.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v SVĚTOVÉ ZBOŽÍ