HOTstyle Clip in culík z pravých lidských vlasů rovný 60cm přírodní černá

Délka
60 cm

• , zakoupeno v HOTstyle.cz

• Kvalitní lidské vlasy s leskem a hebkostí.
    • Nevím.

Tento culík mám už druhý.Vydrží a hlavně nepelichá..Tento druhý culík mám jako sváteční.Ten první už mám 2 roky a pořád je pěkný. Samozdřejmě záleží na ošetření.Použití culíku je snadný a hlavně rychlí.Krásný účes během několika minut...udělá parádu .Doporučuji tento culík i obchod pro vysokou kvalitu a úroveň..relativně za dostupnou cenu.

• Rychlá změna účesu.
    • Pěkný efekt.
    • Neznám nevýhodu.Jsou super.

Tento prdukt mi vyhovuje pro rychlou změnu účesu.
    Tyto vlasy jsou živé,necuchají se.Nepadají.Myjí se jako jiné vlasy.
    Použití:Rychlé a snadné.Připevním na hřebínek.Já dávám raději ještě pérka.A je to.Obtočí se vlasy a nebo si dávám ozdobnou gumičku.Velice elegantní a rozdíl?Nikdo nic nepozná.Jsou prostě jako vaše.Je to opravdu super.

Délka
60 cm

CLIP IN CULÍKY - Dlouho očekávaná novinka právě nyní v prodeji!

Clip culíky 60cm dlouhé ze 100% lidských vlasů v nejvyšší kvalitě remy.

Nejvyšší REMY kvalita zabraňuje přílišnému cuchání vlasů.

• Délka: 60cm
  • Váha: 100g
  • Struktura: rovná
  • Tepelné a chemické úpravy: ano
  • Typ vlasů: 100% pravé lidské remy vlasy
  • Typ prodloužení: clip culík / cop / příčesek
  • Aplikace: 2 minuty

Clip in culíky jsou ideální pro rychlou a působivou změnu Vašeho vzhledu s minimem úsilí.

Pro tento typ prodloužení nevadí, když jsou Vaše vlastní vlasy krátké.

Pravé lidské vlasy lze barvit a tónovat přelivy, nedoporučujeme však odbarvovat, mohlo by dojít k vysušení vlasů. Pro barvení a tónování používejte výhradně kvalitní kadeřnické barvy.

Ideální na běžné každodenní nošení i složitější společenské účesy.

Tento způsob prodloužení a zahuštění účesu je zcela šetrný k Vašim vlasům, ani při častém nošení nedochází ke zničení vlastních vlasů.

Jde o pruh vlasů sešitých k sobě, ve vrchní části se nachází drobný "hřebínek", který se zasune shora do Vašeho culíku, pak se vezme boční pramen vlasů, kterým obmotáte dohromady Váš a přidělaný culík, pak už jen proužek vlasů připevníte kadeřnickými sponkami. Díky suchému zipu je uchycení velmi pevné. Aplikaci clip culíku můžete shlédnout na videu níže.

Takto přidělaný culík Vám drží perfektně celý den, bez jakéhokoli sjíždění. Jen si dejte pozor, aby culík z Vašich vlastních vlasů byl opravdu pevný a svázaný pevnou gumičkou do vlasů.

Účes nepotřebuje během dne žádné další úpravy a přečesávání.

Tento clip vlasový příčesek lze mýt, fénovat, žehlit i kulmovat. Čím více ale budete takto příčes namáhat, tím více doporučujeme používat speciální kosmetické přípravky, které budou o vlasy pečovat.

Jak zvolit správný odstín?

V naší nabídce je spousta barevných odstínů culíků, ze kterých máte možnost vybírat. Jestliže si s volbou nebudete 100% jisté, netrapte se, protože zvolit si ten správný odstín v podstatě není složité. Nikdo totiž nemá všechny vlasy v jednom odstínu, vždy se skládají z více podtónu, které společně vytvoří Váš barevný tón. V konečném výsledku nemusíte být zklamaná, jestliže si zvolíte nepatrně odlišný odstín, protože prodloužené vlasy se s těmi pravými promíchají a vytvoří tak přirozeně vzhlížející melír. Poskytujeme také možnost bezplatně nepoužitou sadu vyměnit za jiný barevný odstín. Pokud si nevíte s odstínem rady a chcete být jistá již před objednávkou, můžete nám na e-mail: [email protected] zaslat fotku, kde jsou dobře vidět Vaše vlasy a obratem Vám doporučíme vhodný odstín přímo pro Vás.

Super rychlé doručení do 24h!

• , zakoupeno v HOTstyle.cz

• Kvalitní lidské vlasy s leskem a hebkostí.
    • Nevím.

• Rychlá změna účesu.
    • Pěkný efekt.
    • Neznám nevýhodu.Jsou super.

Tento prdukt mi vyhovuje pro rychlou změnu účesu.
    Tyto vlasy jsou živé,necuchají se.Nepadají.Myjí se jako jiné vlasy.