Cop culík vlnitý 55 cm na skřipci 4 (čokoládově hnědá)

Délka

• spokojenost
    • žádné námitky

jsem rádá,že jsem si culík objednala,rychla uprava a moc sluší-doporučují

• , zakoupeno v SVĚTOVÉ ZBOŽÍ

• Vlasy neroznatelné od mých vlastních. Široký výběr barev, barvy na netu opravdu souhlasí s barvou skutečných vlasů.
    • Výborná a snadná manipulace, jednoduché připevnění.

Ačkoliv mám velmi kvalitní husté a vlnité vlasy, od určité délky už nerostou. Toto je skvělá možnost, jak si je prodloužit, především v létě, kdy je lepší nosit vlasy stažené.
    Rozhodně doporučuji a uvažuji o nákupu dalšího zboží.

• potřebovala jsem příčes na párty a tento byl za dobrou cenu v dobré kvalitě

4 (čokoládově hnědá)
Druh
copy
Lidské vlasy

Příčesek cop culík Ponytail je absolutním hitem! Tento cop je moderním doplňkem a horkou novinkou, navíc za velmi příznivou cenu. Zakupte produkt Cop culík vlnitý 55 cm na skřipci - 4 (čokoládově hnědá) z kategorie Oblečení a móda | Módní doplňky | Doplňky do vlasů | Clip-in vlasy od výrobce Světové Zboží za cenu 289 Kč.

• spokojenost
    • žádné námitky

jsem rádá,že jsem si culík objednala,rychla uprava a moc sluší-doporučují

• , zakoupeno v SVĚTOVÉ ZBOŽÍ

• Výborná a snadná manipulace, jednoduché připevnění.

Rozhodně doporučuji a uvažuji o nákupu dalšího zboží.

• potřebovala jsem příčes na párty a tento byl za dobrou cenu v dobré kvalitě

hledala jsem konkrétní výrobek